Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M503-50-MTB-AVR-KP-FN-MA-BL-151B-BT
Specifications
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 107 (including 3 mouse buttons) |
| Key Travel | 4.0mm±0.4mm |
| Backlight | Green |
| Interface | USB |
| Key Switch | Mechanical axis key switch technology |
| Protection Level | IP54 |
| Mounting Solution | Top panel mount |
| Operating Temp | -40/+75°C |
| Ball Diameter | 50.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.