13DC-12S12N2P
AMOUNT Unit Price
1 3,33 €
50 2,50 €
100 1,65 €
500 1,45 €
1.000 1,19 €
5.000 Price on request
Documents
Specifications
| Brand | YUAN DEAN SCIENTIFIC |
| Input Voltage | 12Vdc |
| Output Voltage | 12Vdc |
| Output Current | 42mA |
| Efficiency | 85%TYP |
| Capacitive Load | 330μF |
| Isolation | 1,5KVDC |
| Power | 1W |
| Package | SIP4 10mm |
| Output Type | Unregulated |
| Application | EN 62368 (ITE / Industry) |
| Number of Outputs | Single |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.