Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M440-OTB-FN-BL-NV-151B-DWP-AL
Spécifications
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 86 |
| Key Travel | 1.20mm±0.10mm |
| Backlight | White/Red |
| Interface | Aviation plug or USB interface |
| Key Switch | Carbon-on-gold |
| Protection Level | IP65 dynamic |
| Mounting Solution | Top panel mount |
| Operating Temp | -40/+75°C |
| Ball Diameter | 34.10mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.