Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M205-DHP-FN-NV-151B
Specificaties
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 78 (including 2 mouse buttons) |
| Key Travel | 1.40mm |
| Interface | USB |
| Key Switch | Military PCB with carbon-on-gold key switch technology |
| Protection Level | IP65 dynamic (front panel) |
| Mounting Solution | Rear panel mount |
| Operating Temp | -40/+75°C |
| Ball Diameter | 34.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.