Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M111-OTB-AVR-IDT
Specificaties
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 3 |
| Key Travel | 1.40mm |
| Interface | USB |
| Protection Level | IP65 |
| Mounting Solution | Top panel mount |
| Operating Temp | -40/+75°C |
| Ball Diameter | 50.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.