13DC-24S05N2PH3
AMOUNT Unit Price
1 2,29 €
50 1,72 €
100 1,32 €
500 1,16 €
1.000 1,09 €
5.000 1,02 €
20.000 Price on request
Documenten
Specificaties
| Brand | YUAN DEAN SCIENTIFIC |
| Input Voltage | 24Vdc |
| Output Voltage | 5Vdc |
| Output Current | 200mA |
| Efficiency | 82%TYP |
| Capacitive Load | 2400μF |
| Isolation | 3KVDC |
| Power | 1W |
| Package | SIP4 10mm |
| Output Type | Unregulated |
| Application | EN 62368 (ITE / Industry) |
| Number of Outputs | Single |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.