Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M425-OTB-FN-BL-NV-151B
Spécifications
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 90 (including 3 mouse buttons) |
| Key Travel | 1.50mm±0.10mm |
| Backlight | White |
| Interface | PS2, USB or aviation plug available |
| Key Switch | Carbon-on-gold |
| Protection Level | IP65 dynamic (front panel) |
| Mounting Solution | Front panel mount with sinking holes |
| Operating Temp | -40/+75°C |
| Ball Diameter | 34.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.