Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-M418-OTB-BL-NV-EMC-SW
Spécifications
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 60 keys for keyboard part + 19 function keys + 7 rotary encoder buttons |
| Key Travel | 0.30mm |
| Backlight | White |
| Interface | USB |
| Key Switch | Micro key switch technology |
| Protection Level | IPX5 |
| Mounting Solution | Panel mount |
| Operating Temp | -20/+55°C |
| Ball Diameter | 34.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.