Do you need sample quantities... Contact our salesteam today!
K-TEK-D410-OTB-KP-FN-SW-EP
Spécifications
| Brand | K-TEK |
| Number of Keys | 106 (including 3 mouse buttons) |
| Key Travel | 0.45±0.05mm |
| Backlight | N/A |
| Interface | USB/PS2 optional |
| Key Switch | Omron micro key switch |
| Protection Level | IP65 dynamic (front panel) |
| Mounting Solution | Top panel mount |
| Operating Temp | -20/+65°C |
| Ball Diameter | 38.0mm |
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both a filter and a template to use.